-  Puiki klasės atmosfera. Draugiški grupės nariai visada pakelia nuotaiką. Tobulai pradėsi, pratęsi arba užbaigsi dieną šitoje bendruomenėje.
– Ernestas (12m.)

ATSILIEPIMAI

-  Mūsų sūnus Jokūbas (9m.), lanko šokių būrelį. Šokių mokytojas Stanislovas P.S. puikiai išaiškina šokių žingsnelius, vaikams malonu lankyti būrelį. Man asmeniškai kaip mamai, malonu žinoti, kad vaikas jaučiasi saugiai, pasitikinčiai -  „jeigu suklysiu niekas iš manęs nesijuoks ir nesišaipys“ – Jokūbas.M.            Lina.K. – mama.

- Mano dukra Luka mokosi anglų kalbos pas mokytoją John‘a. Esu sužavėta ne tik kokybišku ir detaliu iškilusių neaiškumų paaiškinimu, bet ir John‘o šiltu bendravimu. Pergyvenau, kad esamas kalbos barjeras gali iškelti sunkumų mokantis išgryninta užsienio kalba, tačiau John‘as savo pamokų metu geba sukurti suagią erdvę, kurioje dukrai drąsiau kalbėti ir ne taip baisu klysti!    
- Olga Mačionienė, mama.

-   If you want to improve your English skills, you won’t find a better place in Vilnius! These lessons offer you a good atmosphere during the work time, one of the funniest and smartest teachers in whole country and also very interesting teaching methods. Just try it and you will see, that  it was the best choice, which you have ever made!
– Artiomas ( 14m.)

-  Mūsų lūkesčiai pateisinti 100 proc. :)  Ieškojau tokio būrelio, kad vaikas visų pirmą jaustųsi emociškai, psichologiškai ir fiziškai saugus. O mokymosi procesas ir rezultatai manome priklauso nuo vaiko, mokytojo ir tėvų bendro darbo. Patinka mūms labai mokytoja Eugenija ir jos vedamas Keramikos būrelis. Adomas atrado sau įdomių  ir širdžiai, protui bei kūnui malonių užsiėmimų.

Susisiekite su mumis, plačiau pristatysime Jums savo veiklą, atsakysime į Jums rūpimus klausimus.

Norite palikti atsiliepimą, prašome užpildykite kontaktų formą.